Program

Letošní KISKfest je delší, než kdy dřív! Užijeme si společně celý dlouhý týden.

18. 23. května je Brno jen a jen naše. Přijďte za námi do Lužánek, do Knihovny Na Křižovatce, na KISK i do nové kavárny v Knihovně Jiřího Mahena. Sledujte facebookovou událost KISKfest 2015, ať vám nic neunikne.

 

PONDĚLÍ

17.00 Druhá světová válka v české audioknize

Poslechový pořad představující české audioknihy, které tematicky souvisejí s událostmi druhé světové války. S audioknižním průvodcem naposlech.cz se soutěžit i o zajímavé audioknihy!

19.00 Knihovnický běh

Protáhnout tělo, vyplavit endorfíny, omrknout zeleň v Lužánkách! Sraz je před budovou Střediska volného času. A nezapomeňte červené trenýrky ;-)

ÚTERÝ

9.30 KISK jede na KOKON

Úterý patří Praze a UISKu! Omrkneme jak jsou na tom jinde a třeba nabereme i inspiraci. Jo a 9.30 je jen taková malá zástěrka, směr západ vyrážíme už 6.08 Brněnským drakem! Zato návrat plánujeme až v pozdních nočních hodinách.

STŘEDA

18.00 KISKfórum

Středeční odpoledne si rezervujte na již tradiční KISKfórum.  Netradičně se však potkáme na dvorečku Filozofické fakulty. A pro tentokrát budeme přemýšlet zda-li žít, či nežít KISK.

ČTVRTEK

16.00 Infogranty workshop

Chcete přijít na zub grantům? Potřebujete najít ten správný grant ušitý přímo pro váš projekt? A víte, jak sestavit žádost tak, aby vám to přiklepli? Jestli v tom máte ještě guláš, přijďte na workshop od profíků Infograntů!

17.30 Jóga

Před náročným víkendem protáhneme tělo. Holuba, kočku, kobru nebo žábu zvládneme s Míšou úplně hravě. Nezapomeňte si karimatku. Potkáme se před Střediskem volného času v Lužánkách. V případě nepříznivého počasí vás budeme informovat o tom, kde zakotvíme.

PÁTEK

10.30 12.30 Ochutnávka kávy

Kafe! Kafe! Kafe! Tekutina, která nás vysokoškoláky drží nad vodou. S Terkou a s Martinem si vychutnáme jen tu nejlepší. V pátek v 10.30 se potkáme na dvorečku FF.

15.00 Volejbal s Dášou

Sluníčko, zeleň, modrá obloha, bílá síť a balón. To nám napovídá, že bude i volejbal. V pátek přesně v 15.00 se s Dagmar sejdeme na kurtech na Kraví hoře (jsou vidět už od šaliny). S sebou nic netřeba, stačí široký úsměv a obyčejné kecky.

19.00 KISKfest movie night

Páteční den zakončíme filmosněním. Vytáhneme zašlé vzpomínky, zremixujeme minulost a a pocestujeme v čase. Necháme se překvapit programem ve kterém pojedou kraťasy i jeden celovečerní snímek. V 19.00 (se) uvidíme ve Falku.

SOBOTA

 10.00 KISKfest GREENring saturDAY

Piknik, fotbálek, frisbie, slacklajnu, koncerty a kupu dalšího si užijeme v Lužánkách (u kašny, zadní strana Střediska volného času) až do pozdních večerních hodin.

NEDĚLE

relax, odpočinek a nabírání sil po náročném týdnu ;)

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info